Agnieszka Marlińska

Agnieszka Marlińska

Trener

Trener i coach, pracujący zgodnie z zasadami ICF – członek ICF Global, oczekuje na ocenę akredytacji. Współtworzy zespoły interdyscyplinarne, realizujące projekty w obszarze rozwoju kariery, strategicznego wspierania polskich przedsiębiorców, ZZL, handlu, zdrowia, samorządowości.

 

„Rozwijając biznes, rozwijasz siebie i swoje kompetencje, stając się nie tylko managerem firmy, ale także managerem siebie i swojego otoczenia.” W swojej dotychczasowej praktyce zrealizowała ponad 500 godzin coachingu, zarówno sesje indywidualne i grupowe.

„Pracuję nad satysfakcją życia – swoją i innych”. W coachingu indywidualnym wzmacnia pozycję liderów, definiując cele pomaga odzyskać harmonię i energię w biznesie.

Procesy coachingowe i szkolenia rozwojowe prowadziła między innymi dla: Agencja Detektywistyczna Joker, Agros Nova, Allegro, Cisowianka, Concordia, Dream Team, Komputronik, Owens Illinois, Zakłady Drobiarskie Koziegłowy, w3a.pl, Voltrim. Także dla kancelarii prawniczych, architektów, administracji publicznej oraz NGO. Dzięki bogatej praktyce, doskonale odnajduje się w pracy z najbardziej wymagającymi klientami.

Od 2005 roku prowadzi własną działalność gospodarczą. Wraz z klientami rozwija wykorzystanie umiejętności menadżerskich i innowacyjnych modeli biznesowych. Ukierunkowała już ponad 20 przedsiębiorców w procesie kredowania własnych przedsięwzięć i projektów. Przeszkoliła także ponad 500 przedstawicieli handlowych różnych branży. Z pasją angażuje się również w rozwój Clean coachingu w Polsce. Na UAM bierze udział w badaniach nad efektywnością wykorzystania metafory w coachingu i rozwoju kariery. Ukończyła coaching profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego, psychologię na Uniwersytecie Łódzkim oraz Polską Szkołę Clean Coachingu. Jest absolwentką licznych szkoleń rozwijających umiejętności: zarządzania innowacją, pracy z metaforami, biznesowych ustawień systemowych, psychologii zorientowanej na proces, standardów zarządzania wiekiem, Job-coachingu.

Z Pathways współpracuje od 2013 roku.