Dariusz Sidor

Dariusz Sidor

Trener

Na rynku szkoleniowym od roku 2007. Specjalizuje się w coachingu, podnoszeniu efektywności pracy zespołowej oraz szkoleniach z negocjacji, sprzedaży i rozwoju efektywności własnej. Przeprowadza ocenę kompetencji kadry kierowniczej AC. Podczas pracy dąży do uzyskania trwałych zmian w rozwoju ludzi i organizacji. Opiera się w dużym stopniu na doświadczeniach praktycznych.

Współpracował bezpośrednio z największymi firmami takimi jak Microsoft i Nokia. Specjalizował się w negocjacyjnych reklamacjach i ugodach osiągając najlepszy wynik w firmie. Ponadto może poszczycić się prestiżowym wyróżnieniem przyznanym przez firmę Nokia dla najlepszego partnera biznesowego. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w branży szkoleniowej usprawniając procesy biznesowe i podnosząc kompetencje pracowników. Kładzie duży nacisk na praktyczny wymiar prowadzonych zajęć. Aktualnie łączy funkcję prywatnego przedsiębiorcy, trenera i coacha.

Opracował i realizował projekty doradcze z zakresu tworzenia i realizacji strategii rozwojowych dla ponad 100 firm oraz prowadził szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji, kompetencji menadżerskich, coachingu, zarządzania zespołem m.in. dla firm: ABB, Bank Zachodni WBK, Bosch, Bridgestone, Capgemini, Cargotec, Chłopskie Jadło, CreditAgricole, Cyfra+, Elektrobudowa, Electroloux,  Górażdże Cement, Grupa Kęty, Grupa Żywiec, GUS, Hi-P Poland Sp. z o.o., INTERIA.PL, IKEA, Ista, Komfort S.A., MakingWaves, Maspex, Netia S.A. Nexteer, Nokia, Orange, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o., Polska Żegluga  Morska, P4 PLAY, PZU, TAURON, ROCA Polska, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.