Dominik Juszczyk

Dominik Juszczyk

Trener

Gallup-Certified Strengths Coach – Trener i Coach produktywności i rozwoju w oparciu o mocne strony.

Posiada 11 lat doświadczenia na stanowiskach zarządczych w skandynawskiej firmie Making Waves. Jest zorientowany na ciągłe usprawnianie pracy zespołu i rozwiązywanie problemów w projektach prowadzonych przez zespoły rozproszone. Przeprowadził kilkadziesiąt warsztatów wspomagających komunikację w zespole. Twórca i autor bloga nearperfectperformance.com oraz twórca i autor podcastu „Z pasją o mocnych stronach”, w którym dzieli się wiedzą z zakresu efektywności osobistej, w zespole i pracy przy wykorzystaniu mocnych stron.

Do tej pory współpracował z takimi firmami jak:

Golden Line, Znany Lekarz, GE Money Bank Polska, Philip Morris International, Estimote, Making Waves, Cisco Systems Poland, Pathways, ABB, Opcom, Freshmail.

W życiu i w codziennej pracy wdraża najlepsze praktyki, które mają zwiększyć produktywność jego i zespołu, z którym pracuje. Jako certyfikowany trener Instytutu Gallup w rozwoju w oparciu o mocne strony pomaga zespołom zwiększyć produktywność i efektywność.  Stara się wykorzystać maksymalnie każdy dzień. Cieszy się swoimi porannymi treningami biegowymi.