Katarzyna Skowrońska (Ziemba)

Katarzyna Skowrońska (Ziemba)

Trener

Trener, Scrum Master, konsultant, coach i facylitator. Absolwentka kierunku Zarządzanie Jakością na PWSTE w Jarosławiu oraz International Business na University of Huddersfield.

Pracowała i prowadziła szkolenia dla największych firm z branży produkcyjnej, tłumaczeniowej, telekomunikacyjnej, lotniczej, e-commerce oraz bankowej.

Swoją karierę zawodową zaczęła już na studiach jako pracownik kontroli jakości, a niedługo potem została menadżerem jakości i zarządzała 9-osobowym zespołem. Swoje prace licencjackie poświęciła badaniu firm wprowadzających systemu zarządzania jakością takie jak TQM i Six Sigma.

Po przygodzie z produkcją zajęła się zarządzaniem projektami, a następnie obrała drogę Scrum Mastera, którą idzie do dzisiaj.

Jedna z 12 osób z tytułem Professional Scrum Trainer w Polsce, nadanym przez Scrum.org. Prowadzi szkolenia z podstaw Scruma (Professional Scrum Foundations) oraz szkolenia dla Scrum Masterów, którzy mają doświadczenie ze Scrumem (Professional Scrum Master). W 2016 ukończyła akredytowane przez ICF Laboratorium Coachingu NOVO, po którym wybrała specjalizację Coaching Kariery i Przywództwa. Również od 2016 roku Certyfikowany Facylitator Pathways.

Kasia jest zafascynowana ludźmi. Wierzy w moc pracy zespołowej i w to, że szczęśliwi i wewnętrznie zmotywowani pracownicy, tworzą świetne produkty. Dzięki znajomości procesu grupowego z różnych perspektyw łączy w swojej pracy elementy coachingu, facylitacji i sztuki trenerskiej. Pracując z grupami lubi próbować nowych technik, bo za każdym razem dowiaduje się czegoś nowego o sobie.