Magdalena Przybysz

Magdalena Przybysz

Trener

Jest autorką książki pt. „Kalejdoskop mocy”. Absolwentka Psychologii Stosowanej UJ, specjalizacje: psychologia integralna, neurolingwistyka i psychologia twórczości. Ukończyła kurs Leadershipment Development Intensive prowadzony przez Johna Scherera. Od lat szkoli się także w metodach pracy ze świadomością ciała: Metoda Feldenkraisa, Body Mind Centering oraz Contact Improvisation.

W 2013 roku otrzymała stypendium twórcze Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie tańca i współczesnej choreografii.

Od wielu lat łączy te pasje- psychologię, taniec i pracę z ciałem i płynące z nich doświadczenie tworząc zintegrowane szkolenia, podczas których uczestnicy uwalniają swój twórczy potencjał oraz integrują wiele aspektów swoich cennych zasobów, uczą się radzić sobie ze stresem, zarządzać czasem oraz kreować nowe grupowe strategie.

Od 8 lat współpracuje z Pathways Polska prowadząc szkolenia dla firm, podczas których uczestnicy mają okazję wyjść poza strefę komfortu i rozwinąć nowe umiejętności tak potrzebne w świecie ciągłych wyzwań. Interesuje ją współpraca, twórcze rozwiązania, procesy grupowe, docieranie do nowych i skutecznych strategii oraz konkretny i wymierny efekt.

Przeprowadziła programy i szkolenia dla takich firm i organizacji jak: AWD, Bank Zachodni WBK, Bayer, Netia, Fashion Color Agency, Generalli,  Ministerstwo Sportu, Nivea, Orlen, Pathways Polska, Play, Siemens, Stroer, Vatenfall, Urząd Marszałkowski Małopolska, u2i, Making Waves i inne.

Od 10 lat jest wykładowczynią w Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym w Krakowie, a od 3 w Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Warszawie, wykładała także na Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Muzykoterapii, a w 2014 roku na Wydziale Aktorskim w WSK i MS w Warszawie.