Małgorzata Kołakowska

Małgorzata Kołakowska

Facylitator, trener, konsultant HR

Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Certyfikowany facylitator (Szkoła Facylitacji Pathways i Uniwersytet Jagielloński w Krakowie). Mentor biznesu w Programie Mentoringowym w Fundacji Liderek Biznesu.

  • Jest praktykiem biznesu, z ponad 16 letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami projektowymi i zespołami HR w międzynarodowych korporacjach.

Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z obszarami rekrutacji i oceny kompetencji kadry zarządzającej. Posiada doświadczenie w budowaniu wizerunku pracodawcy, zarządzania procesami HR, zarządzania zmianą podczas fuzji i synergii, projektowania i doskonalenia struktur organizacyjnych oraz tworzenia programów outplacementowych i rozwojowych, wzmacniających kompetencje menedżerskie.

  • Od 4 lat aktywny facylitator, pomaga liderom angażować zespoły, aby efektywnie wypracowywały i realizowały stojące przed nimi wyzwania biznesowe.
  • Pracowała m.in. dla Klientów: ATREM S.A., Unilink Cash, Pepco, Payback, CEWE, Red Bull, SIMENS, PLAY, Veolia Group, ICT Poland, Fortum, ADAMED Group,  reBuy Polska, dr Gerard, DSV, ITB

Aktywny sportowiec, lubi gry zespołowe (koszykówka i siatkówka).