Netto Sp. z.o.o

Potwierdzam, że Pathways Polska Sp. z.o.o współpracowała z firma Netto Sp. z.o.o przy realizacji szkoleń:

“Trening Trenerów” w terminie 2-3.09.2015 r. dla 19 pracowników naszej firmy,

” Negocjacje zaawansowane” w terminie 9-10.09.2015 r. dla 17 pracowników naszej firmy,

Usługa ta została zrealizowana terminowo, z należyta starannością i profesjonalizmem. Na szczególne podkreślenie zasługują następujące obszary pracy trenerów:

Otwartość i zrozumienie naszych potrzeb, zaangażowanie i przełożenie przekazywanych treści na praktyczne kompetencje a także bardzo dobra organizacja czasu.

Uczestnicy deklarują, że szkolenie wpłynęło na rozwój ich wiedzy i umiejętności, dzięki czemu w pełni zaspokoiło nasze wymagania.

Współprace z firmą Pathways Polska uważam za udaną i polecamy ją jako profesjonalną firmę szkoleniową świadcząca wysokiej jakości usługi.

Roman Borecki, HR Manager  Netto Sp. z.o.o

Z radością możemy poświadczyć, że firma Pathways Sp. z o.o. w profesjonalny i kompleksowy sposób przygotowała dla grupy 13 pracowników naszej firmy szkolenie „Trening trenerów” w terminie 25-26 stycznia 2016.

Usługa została zrealizowana w sposób profesjonalny i sprawny. Przy przygotowaniu szkolenia firma Pathways wykazała dużą otwartość i elastyczność wobec naszych potrzeb i sugestii. Organizatorzy umiejętnie dostosowali scenariusz szkolenia do naszych oczekiwań i założeń.

Uczestnicy deklarują, że treści szkolenia i zaangażowanie trenerów pozytywnie wpłynęły na rozwój ich kompetencji, dzięki czemu szkolenie w pełni zaspokoiło nasze wymagania.

Współpracę z Pathways uważam za udaną i polecam ją, jako profesjonalną firmę szkoleniową, świadcząca wysokiej, jakości usługi.

Roman Borecki, HR Manager

Netto Sp. z.o.o