SIEMENS

Ze Spółka Pathways współpracujemy od roku 2005, realizując różnego rodzaju projekty rozwojowe, których grupą docelową jest głównie kadra menadżerska i osoby z wysokim potencjałem.

Współprace ze Spółką Pathways określiłabym jako partnerską i opartą na zaufaniu, które zbudowaliśmy przez lata współpracy i bardzo dobrym wzajemnym poznaniu się.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy oraz jej efektów. Firma wykazuje wysokie zaangażowanie w projekty, a trenerzy są niezwykle profesjonalni, posiadają otwarte i kreatywne podejście, umieją bardzo dobrze zdiagnozować potrzeby klienta i zaproponować ”uszyte na miarę” rozwiązanie. Jest to możliwe głownie dzięki ogromnemu doświadczeniu w pracy z ludźmi jaki mają konsultanci Pathways oraz ich wszechstronnym umiejętnościom.

Wiesława Czarnecka-Stańczyk

Dyrektor ds. Zarządzania Personelem

Przechodzimy w zespole przez zmiany wymagające myślenia o potrzebach całej branży a nie tylko pojedynczego działu. Żeby tę zmianę uruchomić potrzebujemy otwartej komunikacji – większej ciekawości i chęci usłyszenia odmiennych punktów widzenia. Postanowiliśmy przygotować wizualizację zespołu za pomocą narzędzia ProReal – to była nasza projekcja tego jak postrzegamy zespół “tu i teraz” w momencie zmiany. Praca z wizualizacją była dla nas trudnym wyzwaniem. Im bardziej kompletny obraz powstawał tym więcej pojawiało się pytań, refleksji w nas samych …  i jednocześnie obaw czy podzielić się tym obrazem.

Zdecydowaliśmy się wykorzystać zarejestrowany obraz do otwarcia szczerej rozmowy z uczestnikami – jak jest w naszym zespole. To był strzał w dziesiątkę. Podzielenie się tym obrazem było katalizatorem do otwartej dyskusji. Wykorzystanie ProReal pomogło nam w zrozumieniu tego, gdzie jesteśmy.

Mariusz Kondraciuk, SIEMENS – branża EM

SIEMENS