Warsztaty „FACYLITACJA W AGILE” 26-28.03.2020

Zapraszamy na warsztaty „Facylitacja w Agile”, które odbędą się na BARCE w Krakowie (ul. Podgórska 16) w terminie 26-28 marca 2020.

Dla Kogo ?

Nasze szkolenie jest dla wszystkich, którzy chcą pracować z grupami zgodnie z filozofią Agile, w szczególności osób pełniących role:

  • Scrum Masterów
  • Agile Coachów
  • Product Ownerów
  • Menadżerów

Cele warsztatu

  • Poznanie facylitacji i roli facylitatora w pracy z grupami
  • Zapewnienie uczestnikowi doświadczenia facylitacji w praktyce
  • Poznanie sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w pracy z grupą
  • Przedstawienie uczestnikom praktycznych narzędzi, pomagających grupie tworzyć agendę, budować zaangażowanie i osiągać wyznaczone cele

Rezultaty dla uczestników

Zaangażowany Zespół – Facylitacja pomoże Ci w budowaniu zaangażowania w zespole oraz pełnego wykorzystania potencjału grupy w generowaniu rozwiązań, a potem wdrażania ich w życie.

Praca z trudnymi sytuacjami – Znajdziesz strategie na radzenie sobie w trudnych sytuacjach w pracy z grupą oraz będziesz wiedział, dlaczego pojawiły się w grupie pewne mechanizmy, które utrudniają grupie pójście krok dalej.

Decyzje, które znaczą – Bycie zwinnym nie oznacza anarchii – jest to sztuka podejmowania decyzji w złożonym i dynamicznie zmieniającym się środowisku. Facylitacja umożliwi Ci poznanie procesu podejmowania różnych decyzji oraz ułatwiających to narzędzi.

Sztuka dobrego feedbacku – Na szkoleniu poznasz formułę skutecznego dawania i odbierania feedbacku oraz dowiesz się, jak blisko mają do siebie brak feedbacku i konflikt.

Skuteczne, ciekawsze spotkania – Na szkoleniu nauczysz się o tym, jakie są typy celów, jak tworzyć agendę dostosowaną do potrzeb i celów grupy oraz jak ułatwiać przebieg spotkania, by były one efektywne i przynoszące realne rezultaty.

Lider a Facylitator – Zmierzymy się z tematem: czy i JAK łączyć rolę lidera i facylitatora.

PROGRAM warsztatów:

http://facylitacjawzwinnosci.pl/program/

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE I ZAPISY:

http://facylitacjawzwinnosci.pl/program/

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Grzegorz Ciok

telefon – 662 020 436

e-mail – grzegorz.ciok@pathways.com.pl

Warsztaty „FACYLITACJA W AGILE” 26-28.03.2020