Szkolenia zamknięte

Facylitacja to umiejętność współpracy z uczestnikami i procesem grupowym tak, aby finalnie osiągnąć poziom autonomicznego pokonywania wyzwań i trudności przez grupę. Facylitacja wymaga od prowadzącego osobistej dojrzałości, odwagi i zaufania – do siebie oraz procesu grupowego. Narzędzia, jakie stosuje facylitator, są istotne, ale kluczowa w tym podejściu do pracy z ludźmi jest samoświadomość oraz umiejętność rozpoznania i reagowania na zjawiska grupowe.

Facylitatorzy i trenerzy Pathways od 1997 projektują i prowadzą procesy rozwojowe w języku polskim i angielskim dla grup liczących od kilku do kilkuset osób – dla biznesu, trenerów i facylitatorów biznesowych, organizacji społecznych, placówek edukacyjnych i instytucji państwowych.

To, co odróżnia nas od innych firm, to nacisk kładziony na:

  • naukę przez doświadczenie
  • świadomość siebie i autentyczność w pracy z ludźmi
  • odwagę, oparcie w sobie i zaufanie do własnych umiejętności
  • empatię dla siebie oraz innych
  • skuteczność w relacjach

Rozwijamy umiejętności facylitacji na szkoleniach zamkniętych dla firm. Przygotowując szkolenia kierujemy się konkretnymi potrzebami uczestników i oczekiwaniami wynikającymi z ich ról w organizacjach. Etap przygotowania do warsztatów jest dla nas bardzo ważny, dlatego poświęcamy dużą ilość czasu na uzyskanie maksimum informacji.

W swoim portfolio mamy szkolenia facylitacji dla: Trenerów, Menedżerów, HR Bussines Partnerów oraz wielu różnych ról w zespołach IT. Długość szkolenia jest adekwatna do potrzeb i możliwości klienta, szkolenia te trwały od 2 do 7 dni.

Programy warsztatów zamkniętych koncentrują się na różnym wykorzystaniu facylitacji, w zależności od potrzeb klienta. Obszary, wokół których szkolimy w zakresie facylitacji to: podniesienie efektywności prowadzonych spotkań, skuteczne prowadzenie warsztatów, zmiana stylu zarządzania na bardziej angażujący i budzący odpowiedzialność.

Szkolenia zamknięte