Dariusz Paluch

Dariusz Paluch

Trener

Absolwent AWF w Krakowie na kierunku rehabilitacja. Jest dyplomowanym Counsellorem Gestalt. Od 2003 roku jest także certyfikowanym konsultantem Medwin Poots z uprawnieniami do posługiwania się kwestionariuszem oceny stylu pracy menedżera – Work Style Analyser. Ma największe doświadczenie pracy z kwestionariuszem WSA w Pathways. W 2013 roku ukończył roczny kurs Facylitacji prowadzony przez Davida Tinkera z Wielkiej Brytanii.

Związany z Pathways od 2001 r. Obecnie jako Dyrektor Zarządzający i konsultant Pathways specjalizuje się w projektowaniu programów rozwojowych oraz facylituje warsztaty dotyczące zmian w organizacjach. Zajmuje się również sprzedażą szkoleń, opracowywaniem programów szkoleniowych i konsultacjami dla działów HR. Jest współautorem projektów doradczych m.in. dla: Enersys, EuroLOT, MAN Trucks, WorkService.

W 2003 roku założył i rozwinął od podstaw dział Pathways Outdoor Integracja Przygoda obsługujący wszystkie eventy integracyjne i team buildingi outdoorowe.

Brał udział w projektach szkoleniowych m.in. dla: AmRest, Apriso, Bank Zachodni WBK, British American Tobbaco, Citi Bank Handlowy, DHL, EFL, EuroLOT, Hewitt, GlaxoSmithKline, Górażdze, ING Bank Śląski, KBC Warta, Orange, Siemens, SoftwareMind. Prowadził coaching indywidualny dla menedżerów w: ABB, FagorMastercook, Polkomtel, Santander Consumer Bank.

Pracował z kadrą zarządzającą firm: AmRest, EuroLOT, FagorMastercook, MAN Trucks, Netia.

Latem amator wspinaczki skalnej, a zimą fan ski turów i jazdy poza trasą.