Justyna Matras

Justyna Matras

Trener

Psycholog, trener, konsultant, coach specjalistka w zakresie działań HR, wspólnik w firmie entrepreno. Zarządza zespołem trenerów i konsultantów w firmie szkoleniowej, pracuje także jako kierownik merytoryczny w projektach rozwojowych dla trenerów i coachów.

Absolwentka psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju wydany przez Edexcel i BTEC Professional Qualifications oraz Certyfikat Coacha Systemowego PRO.

Specjalizuje się w projektowaniu i realizacji złożonych projektów rozwoju kompetencji menadżerskich i trenerskich oraz związanych z funkcją HR, w których łączy role trenera, konsultanta i coacha. Realizuje projekty doradcze w obszarze HR na rzecz organizacji, w tym: diagnozy kompetencji metodą Development i Assessment Centre, tworzenia systemu ocen pracowników. Prowadzi warsztaty mające na celu diagnozę i poprawę funkcjonowania systemu komunikacji w firmach. Pracuje z zespołami podczas warsztatów twórczego myślenia i rozwiązywania problemów. Prowadzi szkolenia także w języku angielskim.

 

Rozwój zawodowy:

  • Szkolenie certyfikacyjne uprawniające do stosowania Competence Navigator
  • “ROZVIYAK. Małopolska Szkoła Trenerów Organizacji” – szkoła trenerów – ekspertów. Cykl

   zaawansowanych szkoleń mających na celu rozwój kompetencji trenerskich.

  • Extended DISC® Certification Training – Trening uprawniający do stosowania narzędzi analizy Extended DISC

Firmy, dla których pracował trener:

Agencja Reklamowa Art Group, Cisco, CP Trade, Deutsche Bank, Ergo Hestia, Ericpol, Future Processing, General Motors Manufacturing Poland, Getin Noble Bank, GoBest.pl, Indesit Company Polska, Intersnack Polska, Izba Gospodarcza Dorzecza Raby, Kapsch Telematic Services, Karpacka Spółka Gazowa, Małopolskie Centrum Medyczne, Medycyna Praktyczna, Openform, PKO BP, Politan, PZU SA, PZU Życie SA, Raiffeisen Bank SA, Ramsat, Target BPO, ULTIMO, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Vision Express.