Małgorzata Daniel

Małgorzata Daniel

Trener

Doświadczona ekspertka zarządzania projektami, facylitatorka Design Thinking i trenerka kompetencji miękkich.

Swoje ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała zarządzając miedzynarodowymi  projektami w IBM, nieustannie będąc zanurzona w środowisku międzynarodowym/ międzykulturowym oraz szkoląc w Polsce i na świecie.  Od 5 lat jest zafascynowana metodologią Design Thinking, jej wykorzystaniem w różnych aspektach działalności organizacji i dzielenia się tą wiedzą.

Specjalizuje się w szkoleniach w takich obszarach jak Design Thinking,  komunikacja międzykulturowa, zarządzanie zespołami międzykulturowymi i rozproszonymi,  rozwój umiejętności komunikacji, budowanie relacji i współpracy w zespole, autentyczne przywództwo oparte na współpracy.

Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka UE w Krakowie i Hogeschool Brabant, Breda,  w Holandii jak i Wyższej Szkoły Tischnera na kierunku “Komunikacja biznesowa; Mediacje i Negocjacje”.

Absolwentka Szkoły Trenerów Opartej na Empatii w Krakowie oraz licznych międzynarodowych szkoleń, warsztatów m.in z zakresu Komunikacji Bez Przemocy, Komunikacji Międzykulturowej.  Uczyła sie m.in od Roberta Gonzalesa, Pernille Plantener, Roberta Krzisnika, Mary Mackenzie, Miki Kashtan.

Podążając za swoją nieustanną pasją uczenia się ukończyła  liczne szkolenia, warsztaty i ritrity (w Polsce i na świecie) rozwijające umiejętności komunikacji, pracę z ciałem m.in przez taniec, mindfulness.

Osoba o licznych zainteresowaniach,  ponadprzeciętnym poziomie pozytywnej energii i ciągłej chęci eksperymentowania, doświadczania, uczenia się nowych rzeczy.

Pasjonatka podróży, obywatelka świata, która przemierzyła z placakiem ponad 50 krajów na 6 kontynentach i czuje się jak u siebie w wielu zakątkach świata.

Jest członkiem Stowarzyszenia Międzykulturowego SIETAR Polska i Young SIETAR.

Współpracowała/ pracowała jako trener z takimi firmami jak: IBM, Unilever, Manpower, Cemex, Philip Morris